Lapas karte
Pasākumi un aktivitātes

Eksterns literārais vakars 10.11. Jelgavā

T/l literārā prezidija sen! taut! Ieva Spundzāne, s!k! Varavīksne

 Turpinot tradīciju, trīs Jelgavā mītošie korporāciju konventi - k! Ventonia, k! Fraternitas Imantica un s!k! Varavīksne - organizē eksternu literāro vakaru par godu Starptautiskajai studentu dienai, kas notiks 10. novembrī pulksten 19:00 Jelgavas pils Sudraba zālē. Šogad vakaru rīko s!k! Varavīksne.

Literārajā vakarā esam aicinājušas uzstāsies komunikācijas un mediju eksperti, neatkarīgo pētnieci Ritu Evu Našenieci, kas stāstīs par imigrācijas situāciju Latvijā.

Mūsu valstī ar dažāda veida uzturēšanās atļaujām dzīvo vairāk nekā 80 000 cilvēku. Imigrācijas procesi aktivizējas, tajā pat laikā Latvija ir valsts bez imigrācijas politikas, bez valsts institūcijas, kas par to atbildīga. Tas pavēris iespēju nekustamo īpašumu un banku lobijam ietekmēt un vadīt imigrācijas procesus, kā arī rada drošības riskus. Uzzināsim, kādi ir šie riski un ko mēs varam darīt, lai tos mazinātu.

Šis literārais vakars ir iespēja ne tikai buršiem, bet arī citiem studentiem ielūkoties korporāciju akadēmiskajās tradīcijās, kā arī noklausīties saistošu stāstījumu par kādu aktuālu tematu.

Lūgums konventiem iepriekš informēt par dalību un aptuveno cilvēku skaitu, sūtot e-pastu t/l lit! prezidija seniorei taut! Ievai Spundzānei, s!k! Varavīksne ieva.spundzane @ inbox.lv.

 
 
Lietotājs
Parole

Noderīgas saites


 S!P!K! rekvizīti

Studenšu Prezidiju Konvents
Reģ.Nr. 40008046767
Juridiskā adrese:
Pulkveža Brieža iela 8-9,
Rīga LV-1010
Konta Nr Swedbankā:
LV11HABA0551015792195