Lapas karte
Pasākumi un aktivitātes

S!K! Staburadze kauss volejbolā 13. martā

 Volejbola sacensības korporācijām „S!K! Staburadze kauss volejbolā" notiks 13. martā Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas Sporta kompleksā (Āgenskalna ielā 21a). Komandas tiek veidotas pēc korporāciju piederības. No vienas korporācijas var tikt pieteiktas vairākas komandas. Komandas sastāvā ir 4 cilvēki, papildus var tikt iekļauti rezervisti.

 

Pieteikšanās

Lai pieteiktu komandu, jānosūta pieteikums, norādot korporāciju, komandas sastāvu (iespējams precizēt vēlāk), komandas kapteini (obligāti kapteiņa e-pasta adresi un mob. tālr. nr.), uz e-pasta adresi agnesedimbira [] inbox.lv, kā arī jāsamaksā dalības maksa.

Pieteikšanās termiņš: 8. marts, pulksten 10:00

Dalības maksa: 15 EUR no komandas

Izloze paredzēta turnīra nedēļā. Vieta un laiks tiks precizēti.

Ja komanda tiek pieteikta pēc 8. marta, pulksten 10:00, taču ne vēlāk kā 11. marta, pulksten 10:00 (pēc šī laika vairs nav iespējams pieteikt), dalības maksa komandai ir 30 EUR un tai numuru piešķir organizatori.

 

N!B! Katru gadu tiek pieteiktas vairāk komandas nekā turnīrs spēj uzņemt. Priekšroka tiek dota tām komandām, kas pietikušās pirmās.

 

Dalības maksu līdz norādītajiem termiņiem var pārskaitīt (konta rekvizīti tiks nosūtīti kapteinim pēc pieteikuma saņemšanas) vai samaksāt skaidrā naudā.

Sacensības notiks, ja būs pieteikušās vismaz 10 komandas.

 

Tiesāšana

Šogad spēles tiesās paši spēļu dalībnieki (katras spēles zaudētāji tiesā nākamo komandu spēli), tāpēc lūgums jo īpaši rūpīgi iepazīties ar secensību nolikumu. Finālus tiesās neatkarīgi tiesneši.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, esat laipni aicināti sazināties ar fil! Agnesi Dimbiru, s!k! Staburadze, agnesedimbira [] inbox.lv, mob. tālr. 26828787.

Sacensību nolikums Sacensību nolikums

 
Lietotājs
Parole

Noderīgas saites


 S!P!K! rekvizīti

Studenšu Prezidiju Konvents
Reģ.Nr. 40008046767
Juridiskā adrese:
Pulkveža Brieža iela 8-9,
Rīga LV-1010
Konta Nr Swedbankā:
LV11HABA0551015792195