Lapas karte
Citi pasākumi

Korporāciju MĀKSLAS DIENAS

 Ideja par Korporāciju mākslas dienām, kurās tiktu dota iespēja apliecināt savas radošās bagātības, radās s!k! Selga konventa pārstāvēm, kuras, to realizējot, guva ievērojamu korporantu sabiedrības atsaucību. Pirmās Korporāciju mākslas dienas veselu nedēļu norisinājās 2002. gada pavasarī. Savukārt pēdējās Mākslas dienas notika 2011. gada martā.

Mākslas dienas ir iecerētas kā korporāciju pārstāvju radošās darbības pasākumi, ļaujot plašākam skatītāju lokam iepazīties un pašiem autoriem parādīt savu darbību, tādējādi apliecinot studentu daudzpusīgās intereses un darbību.

Studentu un studenšu korporāciju TEĀTRA FESTIVĀLS

  Katru gadu s!k! Varavīksne organizē Teātra festivālu, kurā korporāciju biedri var radīt un skatīties teātra mākslu.

Teātra festivāla organizatoriskos pasākumus, kā arī kopējo vadību nodrošina s!k! Varavīksne sadarbībā ar Studenšu prezidiju konventu izveidota Rīcības komiteja, kā arī Prezidiju konventa pārstāvji. Rīcības komiteja rūpējas par finansiālo atbalstu, žūrijas komisiju, telpu īri, sponsoru piesaisti u.c.

Korporāciju DZIESMU FESTIVĀLS

Korp! Gundega organizē „Dziesmu festivālu" ar mērķi pamudināt jau tā dziedāt mīlošo akadēmisko organizāciju saimi uz veselīgas konkurences un izklaides bagātu izdziedāšanos. Mūsu iniciatīva guva atsaucību, kā arī sasniedza dzirdīgas ausis S!P!K! un A/S „SEB Latvijas Unibanka", kas sniedza finansiālu atbalstu. Kā rezultātā visu mūsu kopīgo centienu iznākums bija 2006. gada 16. decembrī notikušais pirmais „Dziesmu festivāls".

Nākamais Dziesmu Festivāls notiks 2012.gada novembrī. Vairāk informācijas par gaidāmo festivālu k! Gundega un S!P!K! mājas lapās

TALKA Rundāles pils parkā

Kopš 1996. gada korp! Gundega rīko pavasara talku Rundāles pils parkā. Vienmēr aicināti arī citu korporāciju pārstāvji piepulcēties talcinieku pulkam un tiek ņemti līdzi iesaistīties gatavi ģimenes locekļi un draugi.

Par nākamo talku vairāk informācijas k! Gundega un S!P!K! mājas lapās.

Korporāciju vasaras sporta spēles

 Katru gadu augustā korporanti, kas atbalsta sportisku un aktīvu dzīves veidu, tiekas sporta spēlēs. Parasti sporta spēles notiek divas vai divas ar pusi dienas. Pēdējos gados organizēšanas darbus ir uzņēmusies s!k! Satburadze un k! Latvia.

Pirmajā vakarā konventu komandas dodas nakts trasē. Pārējās dienās korporanti mērojas spēkiem tādās disciplīnās kā strītbols, volejbols, futbols, stafete, virves vilkšana studentiem un kopš 2009.gada tautas bumba studentēm, kā arī individuālajās sacensībās. Programmā parasti ir iekļauta saviesīgā daļa ar dejām un dziesmām.

Sekojiet informācijai par gaidāmajām sporta spēlēm S!P!K! mājaslapā.

 
Lietotājs
Parole

Noderīgas saites


 S!P!K! rekvizīti

Studenšu Prezidiju Konvents
Reģ.Nr. 40008046767
Juridiskā adrese:
Pulkveža Brieža iela 8-9,
Rīga LV-1010
Konta Nr Swedbankā:
LV11HABA0551015792195