Lapas karte
Baltijas tautu komeršs

52. Baltijas Tautu komeršs no 29.-31. maijam Gdaņskā

Šogad Baltijas Tautu komeršs notiks no 29.-31. maijam Polijas pilsētā Gdaņskā. Pasākumus organizē studentu korporācija Konwent Polonia, kura ir dibināta 1828.gadā Tartū.

Reģistrēties pasākumiem var B!T!K! mājas lapā:

 

51. B!T!K! Rīgā no 6.-8. jūnijam

 2014.gadā Baltijas tautu komerša pasākumi notika Rīgā no 6.-8. jūnijam. B!T!K! piedalās studenšu un studentu korporācijas, kuru vēsturiskās saknes ir Baltijā. Svētku dalībnieki pārstāv korporācijas no Vācijas, Polijas, Igaunijas un Latvijas.

Pasākumus organizēja P!K! prezidējošā studentu korporācija Latvia un S!P!K! prezidējošā studenšu korporācija Gundega.

 


50. B!T!K! notika Tartū, Igaunijā

 50. Baltijas tautu komerša pasākumi notika studentu pilsētā Tartū, Igaunijā no 17.-19. maijam (2013).

B!T!K! organizēja igauņu studentu korporācija Vironia sadarbībā ar studenšu korporāciju Indla.

Organizatori veidoja informatīvu bukletu par korporācijām, kuras piedalās B!T!K!, tāpēc konventu pārstāvji tika aicināti aizpildīt aptaujas anketu par savu korporāciju.

Sīkāka informācija B!T!K! mājas lapā.

49. B!T!K! Minhenē no 18.-20. maijam

 Šogad 49. Baltijas tautas komeršs notiks no 17.-20. maijam Minhenē, Vācijā. Pasākumus organizē Baltijas studentu korporācija Fraternitas Dorpatensis Minhenē un Baltijas filistru biedrība.

Kopš 27. marta var reģistrēties sarīkojumiem B!T!K! mājas lapā (līdz 30. aprīlim).

S!K! Staburadze organizē kopīgu braucienu uz B!T!K! Minhenē, līdzīgi kā iepriekšējos gados uz Vāciju un Igauniju. Staburadzes aicina visus konventus pievienoties kopīgam braucienam. 

48. Baltijas Tautu komeršs Varšavā (2011)

 Baltijas Tautu komerša pasākumi, kas pirmo reizi notika Polijas galvaspilsētā Varšavā (no 2011.gada 13.-15. maijam), ir noslēgušies, pulcējot aptuveni 400 dalībnieku no Igaunijas, Latvijas, Vācijas un Polijas u.c. korporācijām.

Šogad B!T!K! organizēja Polijas studentu korporācija Arkonija. Savukārt, studenšu korporāciju vakaru palīdzēja rīkot igauņu studenšu korporācija  Amicitia.

Pasākumu foto var aplūkot oficiālajā 48. B!T!K! mājas lapā.

48. Baltijas Tautu komeršs no 13.-15. maijam Varšavā (2011)

 Šogad Baltijas Tautu komeršs notiks no 13.-15. maijam Polijas galvaspilsētā Varšavā.

Šis komeršs ir īpašs, jo pirmo reizi svētkus organizē kāda Polijas studentu korporācija - korp! Arkonija, kura tika dibināta 1879.gadā Rīgā un kuras darbība tika pārcelta uz Varšavu, Polija iegūstot neatkarību 1918.gadā. Studenšu korporāciju vakaru palīdz organizēt igauņu studenšu korp! Amicitia.

Reģistrēties pasākumiem var šeit.

47. Baltijas Tautu komeršs Rīgā 4.-6.jūnijs

Šogad studentes un studenti no Baltijas izcelsmes korporācijām pulcēsies Rīgā 47. Baltijas Tautu komeršā (lasīt vairāk par B!T!K! vēsturi). B!T!K! organizē Prezidiju konventa prezidējošā korporācija Fraternitas Cursica sadarbībā ar Studenšu prezidiju konventa prezidējošo s!k! Spīdola.

Pasākumu programmu atklās balle Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā 4. jūnijā, pulksten 20:00.

5. jūnijā vispirms notiks dievkalpojums sv. Jāņa baznīcā, pulksten 11.00, kuram sekos gājiens līdz Brīvības piemineklim un fotogrāfēšanās. Svētku akts LU Lielajā aulā sāksies pulksten 14:00. Vakarā studenšu korporāciju pārstāvēm būs Studenšu korporāciju vakars k! Selonija konventa dzīvoklī (Stabu ielā 17), pulksten 19:00.

6. jūnijā paredzētas svētku brokastis pulksten 10:00, kas notiks pie k! Latvia.

Mani iespaidi par Baltijas Tautu komeršu Getingenā (12-15.06.2008)

meit! Sendi Audriņa, s!k! Staburadze

 Šis bija otrais B!T!K!, kurā esmu pabijusi. Pirmais notika tepat Latvijā, un tas man ļoti patika, kā arī ir palika spilgtā atmiņā. Šoreiz devāmies uz Vāciju. Arī šis B!T!K! manā atmiņā paliks tikai un vienīgi kā pozitīvs, jautrs, patiešām lielisks notikums un arī Piedzīvojums. Piedzīvojums - ar lielo burtu, jo mēs - astoņas staburadzes un viens livoniķis - rīta agrumā iesēdāmies busiņā un devāmies ceļā. Staburadzes varonīgi sēdās pie stūres un uz maiņām braši stūrēja no rīta gaismiņas līdz nakts melnumam cauri Polijai, kura, kā secinājām, ir visai bīstama un pārsteigumiem bagāta valsts. Jau pats ceļš gan uz Vāciju, gan no Vācijas, kad mums ceļā pievienojās busiņš ar varavīksnēm, vanēņiem, frāteriem un kuršiem bija pierādījums tam, ka šādās situācijās un pasākumos cilvēki viens otru labāk iepazīst un saliedējas. Mūsu konvents tam bija lielisks piemērs.

 
Lietotājs
Parole

Noderīgas saites


 S!P!K! rekvizīti

Studenšu Prezidiju Konvents
Reģ.Nr. 40008046767
Juridiskā adrese:
Pulkveža Brieža iela 8-9,
Rīga LV-1010
Konta Nr Swedbankā:
LV11HABA0551015792195