Lapas karte
Presei

Latvijas studentu un studenšu korporācijas aicina Latvijas iedzīvotājus būt vienotiem arī turpmāk

Latvijas studentu un studenšu korporācijas pauž gandarījumu par to, ka Latvijas sabiedrība aktīvi izmantojusi savas pilsoņu tiesības tik lielā skaitā piedaloties referendumā. Arī pārliecinošais balsojums PRET otru valsts valodu parāda Latvijas nācijas vienotību un izpratni par mūsu valsts pamatvērtībām. Mēs vēlreiz pārliecinājāmies, ka valstij izšķirošos brīžos nav svarīga katra etniskā piederība, bet dzimtenes mīlestība.

Vienīgi ar šādu pat vienprātību darot ikvienu darbu un domājot par to, cik nozīmīgs mūsu katra solis ir valsts kopējai izaugsmei, mēs varam cerēt uz spožu nākotni mūsu Latvijai.

Šajās dienās ne reizi vien dzirdēts arguments - no tiem, kas parakstījās par krievu kā otro valsts valodu, - latvieši ar mums sāk runāt krieviski. Šādi rīkojoties, latvieši izdara „lāča pakalpojumu" gan sev, gan citiem. Veltīsim viens otram vairāk laika sarunās ikdienā, nekā vēlreiz atgriezīsimies pie aizvadītā referenduma jautājuma. Latvijas studentu un studenšu korporācijas vienlaikus aicina: runāsim latviski, jo mūs vieno latviešu valoda!

Turēsim godā latviešu valodu, būsim lepni par to, ka esam vienīgā valsts uz pasaules, kurā ir dzīva un attīstās viena no senākajām indoeiropiešu valodām. Cauri gadu simtiem mēs esam spējuši saglabāt latviešu valodu, un mēs visi kopā spējam arī to turpmāk.

Augstu laimi Latvijai!

Papildu informācijai:
Raimonds Seņko
Tālr. 28341646
e-pasts: raimonds @ academica.lv
www.pk.lv
www.spk.lv

 
Lietotājs
Parole

Noderīgas saites


 S!P!K! rekvizīti

Studenšu Prezidiju Konvents
Reģ.Nr. 40008046767
Juridiskā adrese:
Pulkveža Brieža iela 8-9,
Rīga LV-1010
Konta Nr Swedbankā:
LV11HABA0551015792195