Lapas karte
Presei

Latvijas studentu un studenšu korporācijas aicina Latvijas iedzīvotājus būt vienotiem arī turpmāk

Latvijas studentu un studenšu korporācijas pauž gandarījumu par to, ka Latvijas sabiedrība aktīvi izmantojusi savas pilsoņu tiesības tik lielā skaitā piedaloties referendumā. Arī pārliecinošais balsojums PRET otru valsts valodu parāda Latvijas nācijas vienotību un izpratni par mūsu valsts pamatvērtībām. Mēs vēlreiz pārliecinājāmies, ka valstij izšķirošos brīžos nav svarīga katra etniskā piederība, bet dzimtenes mīlestība.

Latvijas studentu un studenšu korporāciju paziņojums

Latvijas akadēmiskā sabiedrība, radošā inteliģence un daudzi citi aicina uz kopīgo vērtību sargāšanu - mūsu oponenti to sauc par „krusta karu".

Latvijas sabiedrība arvien noteiktāk un skaidrāk publiskajā telpā un sociālajos tīklos pauž savu nosodījumu nepieņemamajiem mēģinājumiem labot mūsu valsts konstitūciju. Viena pēc otras savus aicinājumus balsot PRET izmaiņām Satversmē izplata sabiedriskās organizācijas, kas ikdienā politiskajos procesos neiejaucas. Šie aicinājumi mudina cilvēkus neļauties provokācijām un demagoģijai.

P!K! un S!P!K! preses konference 31. janvārī

31.janvārī (otrdien) pulksten 11:00 Latvijas studentu korporāciju Prezidiju konvents (P!K!) un Studenšu korporāciju Prezidiju konvents (S!P!K!) rīko preses konferenci par gaidāmo 18. februāra tautas nobalsošanu par likumprojektu „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē".

Preses konference notiks Latvijas Universitātes Mazajā aulā (Raiņa bulvārī 19).

Latvijas studentu un studenšu korporāciju aicinājums

 Latvijas studentu un studenšu korporācijas aicina Latvijas pilsoņus piedalīties 18. februāra tautas nobalsošanā un balsot PRET Latvijas valsts pamatvērtību graušanu.

Latvijas Studentu korporāciju Prezidiju konvents un Latvijas Studenšu prezidiju konvents apvieno 35 latviešu un krievu akadēmiskās mūža organizācijas. Tās vairāk nekā 100 gadus vieno kopīgas vērtības - brīva un demokrātiska Latvija, Tēvzemes mīlestība, savas tautas, valodas un kultūras saglabāšana. Par tām cīnījās mūsu valsts veidotāji. Šo ideju vārdā savas dzīvības atdeva liela daļa Studentu rotas karavīru - studentu korporāciju biedru Brīvības cīņās pirms vairāk nekā 90 gadiem.

Kalpaka ballēs kopā saziedoti 18 509 EUR

 Sestdien, 28. februārī jau trīspadsmito reizi Rīgas Latviešu biedrības namā notiks Kalpaka balle. To kopā ar Rīgas Latviešu biedrību (RLB), Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fondu un Nacionālo Bruņoto spēku (NBS) atbalstu rīko piecas vecākās latviešu studentu korporācijas - Lettonia, Selonija, Lettgallia, Talavija un Fraternitas Lettica.

Latvijas studenšu korporāciju apvienība atzīmē 85.gadskārtu Preses relīze

Jūsu vārds, uzvārds *
Jūsu organizācija
Jūsu e-pasts: *
Jūsu jautājums *
 
Lietotājs
Parole

Noderīgas saites


 S!P!K! rekvizīti

Studenšu Prezidiju Konvents
Reģ.Nr. 40008046767
Juridiskā adrese:
Pulkveža Brieža iela 8-9,
Rīga LV-1010
Konta Nr Swedbankā:
LV11HABA0551015792195