Lapas karte
Pasākumi un aktivitātes

Eksterns literārais vakars par Teātra festivālu 8. aprīlī

 Studenšu korporācija Varavīksne un studentu korporācija Lettonia ielūdz uz 20. Studentu un Studenšu korporāciju Teātra festivālam veltītu eksternu literāro vakaru, kas notiks 8. aprīlī k! Lettonia konventa namā (Rūpniecības ielā 4a, Rīgā). Sākums pulksten 19:00, ierašanās no pulksten 18:30.


Literāro vakaru ar nelielu atskatu uz iepriekšējiem Teātra festivāliem „Teātra festivālam 20” sāks m! Evita Feldentāle, s!k! Varavīksne. Referātā sniegtā informācija noderēs, piedaloties viktorīnā Teātra festivāla laikā.

Vakara turpinājumā uzstāsies režisors un aktieris fil! Jānis Mūrnieks, Konkordija Valdemārija, un šī gada Teātra festivāla žūrijas komisijas loceklis – režisors un aktieris Ģirts Šolis. Referenti sniegs padomus izrādes iestudēšanā un veidošanā, izklāstīs būtiskākos izrādes iestudēšanas principus, kā arī atbildēs uz dalībnieku jautājumiem, kas radušies, gatavojot priekšnesumu 20. Teātra festivālam.

Par savu dalību lūgums informēt līdz 4. aprīlim, rakstot t/l lit! prezidija seniorei t! Kristai Staršovai, s!k! Varavīksne, uz e-pasta adresi: starsovakrista[]inbox.lv.

 


 
Lietotājs
Parole

Noderīgas saites


 S!P!K! rekvizīti

Studenšu Prezidiju Konvents
Reģ.Nr. 40008046767
Juridiskā adrese:
Pulkveža Brieža iela 8-9,
Rīga LV-1010
Konta Nr Swedbankā:
LV11HABA0551015792195